Przekaż 1% podatku na pomoc dzieciom
KRS 0000382243

ADRIANEK I WALKA Z OSTRĄ BIAŁACZKĄ

ADRIANEK I WALKA Z OSTRĄ BIAŁACZKĄ

 

 

Adrianek ma 8 lat. Był wesołym ambitnym chłopcem o wielkim pełnym dobroci serduszku. 01 03 2019 otrzymaliśmy diagnozę Ostra Białaczka Limfoblastyczna. To była najgorsza wiadomość jaką mogliśmy otrzymać. To był cios prosto w serce. Do dzisiaj jako rodzice nie możemy się z tym pogodzić .Czemu my?!!! Czemu nasz synek?!!!

Zaczęła się długa droga przed nami. Synek zaczął leczenie w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecinnym w Krakowie. Ma założone wejście centralne. Leczenie: kroplówki, sterydy oraz różne chemioterapie i antybiotyki. Adrianek przechodzi rozszerzone leczenie Idzie etapem Wysokiego Ryzyka!!! Chemioterapia oraz sterydy nie raz doprowadzają do wielkich spadków leukocytów, przez co są zmiany nastroju, ból, łzy. Częstymi zabiegami są przetaczanie krwi płytek i osocza.

Jako rodzice Adrianka prosimy wszystkich Ludzi o Wielkich Sercach♥️ o pomoc. Koszty leczenia są bardzo duże, nie posiadamy własnego transportu. Droga w jedną stronę z wynajętym kierowcą to kwota 350 – 450 złotych. Specjalna dieta, leki, suplementy oraz utrzymanie się rodzica to koszty przekraczające nasze możliwości. Żyjemy na dwa domy Kraków Prokocim -Nowy Targ.

Mamy jeszcze jednego synka – Andrzej 10 lat jest też dzieckiem z orzeczeniem o niepełnosprawności. 2 lata temu przebył chorobę Rumień Guzowaty przebywał miesiąc na oddziale Reumatologii Kraków Prokocim, a przy tym zachorował na młodzieńcze zapalenie stawów. Andrzejek też wymaga stałej opieki. Jesteśmy na zmianę jako jeden rodzić z Adriankiem w szpitalu drugi rodzić z Andrzejkiem w domu. Życie postawiło nas w sytuacji bólu i rozpaczy.

Naszym największym Marzeniem!!! jest aby Adrianek wrócił do zdrowia aby pokonał chorobę oraz aby powrócił uśmiech na jego kochanej twarzy, aby dzieci były zdrowe uśmiechnięte, aby zapomniały co to ból i cierpienie!!! Jeszcze raz prosimy wszystkich o Pomoc♥️♥️♥️  Niech nasza prośba nie będzie wam obojętna za co Wam gorąco dziękujemy♥️♥️♥️♥️

Rodzice Adrianka Boldyzera

 

Pomóc Adriankowi można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

Santander Bank

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: “2321 pomoc dla Adrianka Boldyzera”

 

wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Adrianek:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawałek Nieba

PL31109028350000000121731374

swift code: WBKPPLPP

Santander Bank

Title: “2321 Help for Adrianek Boldyzer”

 

Aby przekazać 1% podatku dla Adrianka:

należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243

oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać “2321 pomoc dla Adrianka Boldyzera”

 

Adriankowi można też pomóc poprzez wpłatę systemem DOTPAY: 

pat0 Informacje_dot._zbiórek: https://www.kawalek-nieba.pl/informacje_reg/
Podaruj Kawałek Nieba...
Share This

Like Us On Facebook