Przekaż 1% podatku na pomoc dzieciom
KRS 0000382243

SZANSA DLA ANTOSI…

SZANSA DLA ANTOSI…

 

 

Dzień narodzin dziecka rodzice zapamiętują na zawsze. Tak długo wyczekiwany pierwszy dotyk. Powrót z maluszkiem do domu i nowy radosny etap życia. My niestety nie mieliśmy tyle szczęścia. Z dnia narodzin Tosi pamiętamy radość, która szybko przerodziła się w nieopisany ból i strach. Te uczucia niestety towarzyszą nam do dziś.

Zaraz po narodzinach pojawiły się pierwsze drgawki. Dziś walczymy z lekooporną padaczką. Badania przesiewowe słuchu wykazywały kontrolę. Dziś wiemy, że Antosia całkowicie nas nie słyszy. Córeczka spędziła wiele miesięcy w szpitalach, mimo to jeszcze nie wiemy, jaka jest przyczyna jej dolegliwości. Jest kilka podejrzeń, dlatego Antosię czeka wiele hospitalizacji i specjalistycznych badań. Dla nas, rodziców, jest to sytuacja niezwykle trudna. Żeby móc pomóc Tosi, musimy wiedzieć, co jej dolega i jak możemy z tym walczyć.

Niestety Antosia ma kilkanaście-kilkadziesiąt napadów padaczkowych dziennie. Nie reagują na leczenie, zmieniają formę, wyniszczają i nie pozwalają się rozwijać. Wiemy już, że leki nie działają, dlatego zaczynamy wypróbowywać inne formy leczenia. Musimy zatrzymać napady, aby Tosia mogła odnosić sukcesy na terapii logopedycznej i ruchowej.

Tosia potrzebuje nas. My natomiast potrzebujemy Państwa pomocy. Koszty związane z diagnostyką, leczeniem i rehabilitacją Tosi przekraczają nasze możliwości finansowe. Potrzebujemy 1% Państwa serca. Wierzymy, że Antosia pozna smak beztroskiego dzieciństwa. Będziemy o to walczyć! Naszym marzeniem jest, by kolejne apele mogła napisać do Państwa Tosia, by mogła samodzielnie podziękować wszystkim, którzy troszczą się o jej los. Podziękować za życie…

 

Pomóc Antosi można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

Bank BZ WBK

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: “1422 pomoc dla Antosi Stępień”

 

wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Antosia:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

PL31109028350000000121731374

swift code: WBKPPLPP

Bank Zachodni WBK

Title: “1422 Help for Antosia Stepien”

 

Aby przekazać 1% podatku dla Antosi:

należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243

oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać “1422 pomoc dla Antosi Stępień”

 

Antosi można też pomóc poprzez wpłatę systemem DOTPAY: 

Podaruj Kawałek Nieba...
Share This

Like Us On Facebook